Import zwiększył się o 10 mln ton. […] Zlikwidowano najbardziej rentowne kopalnie.
Krzysztof Tytko opowiada, że od 30 lat trwa restrukturyzacja górnictwa. Ponad 30 mld zł kosztowały dotychczasowe programy poświęcone temu celowi, z których, jak mówi, żaden nie wyszedł. Wskazuje na zmniejszenie mocy produkcyjnej.
To jest coś pięknego, jak koronawirus współpracuje z polskim rządem.





