Polska Grupa Energetyczna ma sytuację pod kontrolą.
Paweł Cioch mówi, że PGE przekazał 5 mln zł dla szpitali, z którymi ściśle współpracuje. Informuje, że prąd w czasie pandemii nie zostanie odcięty. Ponadto mówi o spadku zużycia prądu w czasie zarazy, które odnotowuje PGE. Spadek jest na poziomie kilkunastu procent.
Komisja Europejska pracuje nad wprowadzeniem nowego prawa klimatycznego.





