Piotr Semka komentuje atmosferę wokół szefowej kampanii prezydenta Andrzeja Dudy:
Atakowanie kobiet, które są po prawej stronie, jest o tyle łatwe, że feministki w przypadku takich ataków zazwyczaj nabierają wody w usta. Jeżeli protestują prawicowcy, feministki wyciągają im niedostateczne dbanie o kobiety. […] W szermierce politycznej jest to bardzo wygodne.
Publicysta przypomina sprawę napaści na Magdalenę Ogórek, kiedy to zwolennicy opozycji stanęli zdecydowanie po stronie sprawcy:




