Szefowa rządu wraz z przebywającym w Polsce wiceprezydentem Indii Hamidem Ansarim wzięła udział w polsko-indyjskim seminarium gospodarczym.
W krótkim wystąpieniu wyraziła m.in. nadzieję, że „w nieodległej przyszłości” uda się stworzyć bezpośrednie połączenie lotnicze między Polską a Indiami, które „zdecydowanie ułatwiłoby rozwój naszych kontaktów, w tym kontaktów biznesowych”.
[related id=”14622″]
Powiedziała też, że w 2016 roku Indie zostały uznane przez polski rząd za jeden z pięciu najbardziej perspektywicznych rynków dla naszego eksportu i naszych inwestorów.



