Magdalena Uchaniuk podczas Marszu Niepodległości spotkała Wojciecha Cejrowskiego, który w rozmowie wyraził swoje niezadowolenie z nieobecności prezydenta Andrzeja Dudy. Według Cejrowskiego jest to doskonała okazja, żeby zespolić wszystkich Polaków, by mogli iść razem w tradycyjnym marszu
– Dziwi mnie trochę, że Duda nie przyszedł, bo mógłby eleganckim ruchem przejąć te tradycję. Pojawić się na froncie, mógłby RN podziękować za przechowanie pięknej tradycji i powiedzieć, że teraz już prezydent będzie prowadził te marsze – powiedział Cejrowski
Podróżnik wypowiedział się przy okazji na temat składu nowego rządu – Niepokoi mnie jedynie facet nagrany przy ośmiorniczkach, który wziął taki poważny urząd, a poza tym „po owocach ich poznacie”: – Nie podoba mi się parę osób, np. Zbigniew Ziobro, który jest miękki. Ponadto nie wydaje mi się, że to dobry ryt, by przyjmować kogoś, kto zdradził kolegów.



