Teraz na antenie:
Radio Wnet
Polska

Cejrowski i Skwieciński o marszu Rosjan w stolicy

W dzisiejszym Poranku Radia Wnet omawiano tekst Piotra Skwiecińskiego z dzisiejszej „Rzeczpospolitej”. Traktuje on o przemarszu rosyjskich kibiców przez przed meczem Polska – Rosja. – Władze stolicy godząc się na ten marsz w jakimś stopniu urażają narodową wrażliwość Polaków. Władze Warszawy powinny ustąpić temu, by wszyscy Polacy czuli się tak, że władza jest z nimi solidarna. Mnie jednak osobiście taki marsz nie przeszkadza i nie wywołuje wielkich kontrowersji – mówił autor komentarza.

Wojciech Cejrowski w kontekście marszu poruszył sprawę rodzin osób zamordowanych m.in. podczas Powstania Warszawskiego i ich reakcji na przemarsz.

Jesteśmy wycieraczką – skwitował marsz Rosjan, Wojciech Cejrowski.

Szekspir pod gwiazdami

Przeczytaj więcej

Kolejki do lekarzy i polityczna burza. Gursztyn: wyborcy KO zaczynają mieć kłopot
Kolejki do lekarzy i polityczna burza. Gursztyn: wyborcy KO zaczynają mieć kłopot
Referendum przeciwko Rafałowi Trzaskowskiemu? Michał Moskal: „Bardzo bym chciał, żeby się tak wydarzyło”
Referendum przeciwko Rafałowi Trzaskowskiemu? Michał Moskal: „Bardzo bym chciał, żeby się tak wydarzyło”
Posłanka KO wepchnęła się bez kolejki do szpitala. Koziński: „Złoci chłopcy Tuska wrócili”
Posłanka KO wepchnęła się bez kolejki do szpitala. Koziński: „Złoci chłopcy Tuska wrócili”