A kiedy wracasz do Polski?
No na święta przecież ja zawsze wracam na święta. Albo jestem na Boże Narodzenie albo na Wielkanoc wracam do mateczki Polski. Na święta należy się być w domu.
Sytuacja moja nie różni się od osób mieszkających w Polsce. Ktoś powiedzmy jest z wioski „A” i ożenił się z dziewczyną z wioski „B” i ma ten sam dylemat, które święta u której mamusi. No ja mam podobny wybór tylko mam trochę dalej do tego domu.
A jak przyjedziesz do Polski to przyjdziesz do naszego studia. I przeczytasz książki, które tutaj na ulicy Koszykowej 8 mamy, bo mamy książki. I z tych książek wyłania się ponury obraz współczesnego świata.



