Ameryka jest wypłacalna, byłaby wypłacalna z dnia na dzień. Jednak Obama blokuje pewne rzeczy. I teraz jak się wywali Obamę to dopiero następny prezydent odblokuje różne rzeczy, które przyblokowane są teraz w sztuczny sposób.
Obama przykładowo zablokował wydobycie gazu i ropy na ziemiach federalnych, czyli tych którymi dysponuje. Jeden podpis prezydenta powoduje, że nagle USA zaczynają być eksporterem ropy i Emiraty Arabskie mogą zamknąć interes. Jednak Obama tego nie robi – bo jest socjalistą i zielonym.
I takich rzeczy, które on blokuje w sposób ideologiczny jest cała masa.
Dlaczego USA nie mają więcej pieniędzy na wojsko?
Dlaczego wszyscy muszą obcinać równo po 2 proc. w amerykańskich wydatkach?



