Warszawa łupem politycznym PO
W rozmowie z Łukaszem Jankowskim Marek Jakubiak wykorzystuje dyskusję wokół doniesień dotyczących Szpitala Południowego do sformułowania znacznie szerszych zarzutów pod adresem władz Warszawy i Platformy Obywatelskiej. Zdaniem posła Wolnych Republikanów problemy opisywane w stołecznych instytucjach mają być przejawem głębszego zjawiska.
– Warszawa jest urzędem pracy Platformy Obywatelskiej. Warszawa pozwoliła Platformie Obywatelskiej po ich pierwszych rządach, skandalicznych rządach, przetrzymać, wypłacać pensje po kilkadziesiąt tysięcy złotych i trwać dalej – mówi Marek Jakubiak.
Polityk przekonuje, że dominacja Platformy Obywatelskiej w stolicy trwa od lat i wpływa na funkcjonowanie miejskich instytucji.
– Nie bez kozery wszystko się w Warszawie dzieje, bo Warszawa jest zdominowana przez Platformę Obywatelską – podkreśla.






