Ekstraklasa bez środka. „Każdy o coś walczy”
Sezon w PKO BP Ekstraklasie coraz mocniej wymyka się klasycznym schematom. Zamiast stabilnej tabeli mamy ligę, w której – jak podkreślają obserwatorzy – praktycznie każdy zespół gra o coś konkretnego.
To jest liga, w której możesz jednocześnie walczyć o utrzymanie i o mistrzostwo Polski. To ewenement – mówi Krystian Natoński.
Na czele stawki wciąż pozostają Lech Poznań, Jagiellonia Białystok oraz Górnik Zabrze, ale przewaga nie daje żadnego komfortu. Każda kolejka zmienia układ sił, a różnice punktowe są minimalne.









