„Bądźcie jak Pan Jacek”
Ksiądz wraca myślami do dnia, kiedy to miała miejsce Msza Święta w intencji zmarłego trenera. Tamtejszy duchowny, po odprawieniu liturgii i wyjściu ze świątyni, rzekł do zgromadzonych kibiców:
To teraz żyjcie jak Pan Jacek.
Tybetański spokój

W rozmowie Grzegorza Milko z dziennikarzem Canal+ Filipem Surmą pojawia się wspomnienie Jacka Magiery jako człowieka cie…
W rozmowie Grzegorz Milko wraca myślami do czasów gry byłego zawodnika w Legii Warszawa. Redaktor Radia Wnet ciepło wspomina wszelkie rozmowy i interakcje z Magierą, podkreślając przede wszystkim jego spokój, pokorę i chęć do rozmów:
Zawsze z sympatią się podchodziło do niego po rozmowy. Nawet jak powiedzmy wynik był niekorzystny dla klubu, w którym grał, czyli w Legii, to on i tak się wypowiadał. On zawsze, jak to piłkarze mówią, „brał to na klatę”. […]





