Lepsza gra, gorszy wynik
Reprezentacja Polski przegrała ze Szwecją 2:3 i straciła szansę na awans do mistrzostw świata. Wynik nie oddaje jednak przebiegu spotkania – biało-czerwoni byli lepsi w wielu aspektach ofensywnych i momentami kontrolowali grę.
Czuję taką niemoc, bo trudno wytłumaczyć się po takim spotkaniu. Tym bardziej boli, że zagraliśmy dobry mecz – przyznał selekcjoner na konferencji prasowej.

Reprezentacja Szwecji pokonuje "Biało-Czerwonych" 3:2. Sztokholm dalej przeklęty dla Polaków.
Błędy, które kosztują wszystko
Kluczowe okazały się momenty dekoncentracji i brak wyrachowania w defensywie. Polacy dwukrotnie odrabiali straty, ale decydujący cios zadali gospodarze w końcówce.
Jeśli sam prowokujesz sytuacje bramkowe dla rywala, później bardzo trudno to odrobić – tłumaczył trener. – Zabrakło cwaniactwa, szczególnie przy drugiej bramce.





