Trenera kadry zapytano o debiut Oskara Pietuszewskiego w dorosłej reprezentacji Polski. Jan Urban pogratulował młodemu skrzydłowemu. Wspomniał także o występie Filipa Rózgi:
Gratuluję, bo zadebiutował w pierwszej reprezentacji. Wydaje mi się, że zarówno Oskar, jak i Filip mieli swoje momenty dobre i takie, w których mogli podejmować lepsze decyzje.
Selekcjoner odniósł się także do błędów piłkarzy popełnionych w trakcie spotkania. Przyznaje, że Polacy mieli sporo szczęścia:
Ktoś może powiedzieć, że raz nas skontrowali i na 2:1 też mogli strzelić. Być może za bardzo chcieliśmy ten mecz wygrać i w pewnych momentach atakowaliśmy zbyt dużą ilością zawodników, zapominając w pewnych momentach o umiejętności kontrowania Albanii. W tych sytuacjach nie mam wątpliwości o tym, że mieliśmy sporo szczęścia.




