W audycji „Porozmawiajmy o Sporcie” poruszono temat, który w środowisku koszykarskim przewijał się dobre parę lat. Wizja rozszerzenia NBA o kolejne dwa zespoły wreszcie staje się faktem. Nowe zespoły powstaną w Las Vegas i Seattle. Rozmówca Pawła Kobierskiego uznaje decyzję za jak najbardziej słuszną. Rozwija także kwestię nazw nowych organizacji. W Seattle na pewno znowu będziemy mieli SuperSonics. Co z Las Vegas?
Będzie na pewno Seattle SuperSonics, barwy też zostają te same, ponieważ przy podpisywaniu umowy, kiedy zespół przenosił się do Oklahomy, takie warunki zostały postawione, więc tutaj wszystko będzie po staremu. Będziemy też czekali jaką nazwę będzie miała drużyna w Las Vegas. Być może będzie taki zabieg jak w przypadku Toronto Raptorów w 1995 roku. Wtedy oddano kibicom cześć i decyzję, jak ta drużyna będzie się nazywać. Póki co jeszcze nie wiemy.
– wskazuje Szakalicki.
Wyścig o mistrzostwo
Rywalizacja przed fazą pucharową powoli się krystalizuje. Gość audycji mówi o faworytach do podniesienia trofeum im. Larry’ego O’Briena:




