Wysłuchaj całej rozmowy z laureatem!
Pianista mówi o swoich emocjach tuż po ogłoszeniu wyników – o adrenalinie, zmęczeniu i radości. Opowiada także o ryzyku, jakie wiązało się z ponownym udziałem w konkursie mimo już rozwijającej się kariery.
To była ryzykowna gra, ponieważ mam już istniejącą karierę i menedżerów. Czułem, że jeśli nie poszłoby mi dobrze albo zagrałbym słabo, mógłbym coś z tego stracić.
~ mówi Eric Lu. Porusza też temat planów nagraniowych, trudów związanych z presją i intensywnym harmonogramem konkursu oraz dzieli się refleksją o dalszej artystycznej drodze i podejściu do muzyki.




