Wysłuchaj całej rozmowy z laureatem!
Vincent Ong jest pierwszym w historii Malezyjczykiem, który nie tylko zaszedł tak daleko w rywalizacji, ale też stanął na podium. W szczerej rozmowie dla Radia Wnet opowiedział o trudach konkursu, presji, oczekiwaniach oraz o swojej relacji z Fryderykiem Chopinem i jego muzyką. Powiedział też, co próbuje osiągnąć swoimi interpretacjami:
Gram tak, jak czuję – naturalnie wobec muzyki. Nie robię tego z intencją bycia nowatorskim. Dla mnie ważne jest, żeby to było szczere i naturalne.




