W rozmowie z Krzysztofem Skowrońskim poseł Wolnych Republikanów Paweł Kukiz powołuje się na swój „nos” do wyczuwania, czy politycy są szczerzy. W tym kontekście komplementuje prezydenta elekta Karola Nawrockiego, z którym niedawno miał okazję się spotkać.
Wczoraj nasza ekipa Koła „Wolni Republikanie” spotkała się z Panem Prezydentem Elektem Karolem Nawrockim. Bardzo dobra rozmowa a szczególnie wątki ustrojowe, w tym kluczowe dla mnie tematy referendów. Tym ostatnim poświęciliśmy dużo czasu. Jestem umówiony na kolejne – już po… pic.twitter.com/5E3i454kMq
— Paweł Kukiz (@pkukiz) July 23, 2025





