
Roksana Ćwik dzieli się ze słuchaczami Radia Wnet swoją reakcją na wygraną Roberta Kubicy w 24h Le Mans:
Powiem szczerze, że pierwszy raz od dłuższego czasu miałam poczucie dumy. Dumy z tego, że polski kierowca wygrywa, że wygrywa to kierowca, który przecież otarł się o śmierć – i musimy to powiedzieć głośno. Wygrywa to kierowca, który swoją walką, swoją determinacją, swoją upartością, pójściem pod wiatr i udowadnianiem wielu ludziom, że stać go na wiele, wygrał najtrudniejszy wyścig świata – mówi Roksana Ćwik.




