Przed premierą najnowszego studyjnego albumu Luxtorpedy muzycy grupy Robert „Litza” Friedrich, Przemysław „Hans” Frencel, Tomasz „Krzyżyk” Krzyżaniak, Krzysztof „Kmieta/ Komboj” Kmiecik i On – Robert „Drężmak” Drężek byli gośćmi Tomasza Wybranowskiego w Muzycznym Wtorku sieci Radia Wnet (19 kwietnia 2022 roku).
Tutaj do wysłuchania cały program:






