Urszula Dudziak wyjaśnia, czemu wróciła z Ameryki do Polski. Stwierdza, że
Wróciłam po to, żeby mówić to, co mówię, żeby przybliżać ludziom a szczególnie kobietom prawdę.
Deklaruje, że obecnie trwa najpiękniejszy okres jej życia. Jak mówi piosenkarka:




