Wojciech Pokora opowiada o reaktywacji „Kuriera Lubelskiego”, którego został redaktorem naczelnym.
.@wojtek_pokora w #PoranekWNET: Kurier Lubelski ma tradycję gazety miejskiej, pojawił się w 1830 roku (…), a wydawany nieprzerwanie jest od 1957.#RadioWNET
— RadioWnet (@RadioWNET) July 5, 2021




