Samuel Pereira stwierdza, że na początku Twitter był używany głównie przez polityków i dziennikarzy. Obecnie wielu młodych ludzi korzysta z niego dla celów rozrywkowych.
Kiedyś to było miejsce debat, wymieniania się informacjami.
Dziś zaś na Twitterze trzeba być głośnym. Ludzie polują na polubienia. Część osób rezygnuje z tego powodu. Dziennikarz tłumaczy, dlaczego media społecznościowe są lewicowe. Jest to kwestia środowiskowa.
.@SamPereira_ w #PoranekWNET o social mediach: jeśli weźmiemy pod uwagę, że w takich firmach pracuje większość osób z bardzo lewicowymi poglądami, to trudno się dziwić, że będą próbować je forsować. #RadioWNET





