Teraz na antenie:
Radio Wnet
Kultura i media

Milo Kurtis: Radio Wnet pierwsze w Polsce puszczało Grateful Dead

Milo Kurtis o tym, jak rozpoczął współpracę z Radiem Wnet i za co je ceni.
Milo Kurtis: Radio Wnet pierwsze w Polsce puszczało Grateful Dead

Milo Kurtis I Fot. Radio Wnet

Mieliśmy okazję prezentowania muzyki, jakiej żadna inna stacja nie prezentowała.

Milo Kurtis zauważa, że  Grateful Dead w Polsce po raz pierwszy było puszczane  na antenie Radia Wnet. Przypomina, w jaki sposób został zaproszony do współpracy przez Krzysztofa Skowrońskiego. Powiedział mu wówczas „Krzysztof, ale wiesz, że jestem anarchistą”. Ten zaś odpowiedział „Milo, ale ja też jestem wolnościowcem”. W ten sposób muzyk związał się z radiem, które jak podkreśla, naprawdę jest wolne. Pozwala ono bowiem swym gościom w pełni się wypowiedzieć, bez przerywania im, jak się to, gdzie indziej zdarza.

A.P.

Szekspir pod gwiazdami

Przeczytaj więcej

ZAIKS pod presją pytań. Dominika Barabas, ePUAP i postulaty zmian. Część 2
ZAIKS pod presją pytań. Dominika Barabas, ePUAP i postulaty zmian. Część 2
Zaczęło się od pomysłu sprzed lat. Dziś „Orzeł i Krzyż” przyciąga tłumy
Zaczęło się od pomysłu sprzed lat. Dziś „Orzeł i Krzyż” przyciąga tłumy
Spór o definicję patriotyzmu. Jak polskie i niemieckie media opisały berliński incydent?
Spór o definicję patriotyzmu. Jak polskie i niemieckie media opisały berliński incydent?