„Campanella” to dla mnie […] zbiór ludzi, który daje mi wiele, wiele doświadczenia, dobrej pozytywnej energii w moim działaniu na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.
Dr Magdalena Filipska, dyrygentka chóru kameralnego Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy mówi, że orkiestra „Campanella”, której jest prezesem to dla niej zbiór wspaniałych młodych ludzi, którzy chcą spełniać swe marzenia i niepowtarzalne chwile.
Trzeba być upartym i mocno wierzyć w to, że można spełniać swoje marzenia.
Rozmówczyni Tomasza Wybranowskiego ponadto opowiada o swojej drodze ku byciu dyrygentką. To rodzice „popchnęli” ją, żeby posła do szkoły muzycznej w Bydgoszczy. Dr Filipska mówi także, co zrobić, żeby zostać doktorem na Akademii Muzycznej. Na stopień doktorski trzeba wystawić i opisać godzinny koncert.
![Dr Filipska: „Campanella” to dla mnie zbiór wspaniałych młodych ludzi, którzy mają ogromną pasję [VIDEO]](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fpanel.wnet.fm%2Fwp-content%2Fuploads%2F2019%2F08%2FDr-Magdalena-Filipska-prezes-orkiestry-%E2%80%9ECampanella%E2%80%9D.jpg&w=1920&q=75)



