Na warszawskim osiedlu Koło emocje sięgają zenitu. Mieszkańcy mówią wprost: żyją w ciągłym stresie, bo nie wiedzą, czy nie stracą mieszkań, w których spędzili większość życia.
– Ja mieszkam 53 lata, żyję na proszkach nasennych, bo nie śpię. Cały czas zastanawiam się, czy jutro nie dostanę zawiadomienia, że muszę opuścić mieszkanie – mówi jedna z mieszkanek.
![Rada Warszawy i polityczny teatr. Radna ujawnia: „Chcieli znudzić media i mieszkańców” [WIDEO]](https://panel.wnet.fm/wp-content/uploads/2026/06/Rada-1200x675.jpg)
– Wiceprezydent Renata Kaznowska przez prawie godzinę czytała regulaminy, informując o kolorach triażu na SOR-ze – ujawn…
„Codzienny strach i niepewność”
Lokatorzy podkreślają, że nie chodzi tylko o spór prawny, ale o ich codzienne życie i zdrowie psychiczne.
– My nie wiemy, jak żyjemy z dnia na dzień – słyszymy w rozmowie.






