Czechy bez sukcesu. „Totalnie nic z tego nie wyszło”
Czechy opuszczają turniej z bardzo słabym dorobkiem punktowym i ofensywnym. W analizie podkreślano, że zespół nie spełnił oczekiwań ani kibiców, ani ekspertów.
Czechy wracają z tego turnieju z podkulonym ogonem, zaledwie jeden punkt wywalczony z ekipą Bafana-Bafana, dwa strzelone gole i tutaj może się troszeczkę przypominać case reprezentacji Polski
zauważa Antoni Przykorski z portalu legia.net.
Pragmtyzm, który nie zadziałał
Przed turniejem wiele mówiło się o tym, że Czechy mogą postawić na defensywny, uporządkowany styl gry. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna. Brak skuteczności w kluczowych momentach sprawił, że drużyna szybko straciła szanse na awans.




