Teraz na antenie:
Radio Wnet
Sport

Tomasz Wolfke: Iga Świątek niestety przestała się rozwijać pod względem techniczno-taktycznym

Mimo wszystko, trzeba podkreślić, że oba tegoroczne turnieje Wielkiego Szlema to są naprawdę dobre starty Igi Świątek - zwraca uwagę redaktor naczelny portalu Historia Tenisa.
Tomasz Wolfke: Iga Świątek niestety przestała się rozwijać pod względem techniczno-taktycznym

Iga Świątek / Fot. X/Roland Garros

Tomasz Wolfke w rozmowie z Grzegorzem Milko odnosi się również do spekulacji na temat kondycji psychicznej brązowej medalistki igrzysk olimpijskich w Paryżu

Jeżeli Iga sama to czuje, że mówiąc w cudzysłowie pęka w najważniejszych momentach, no to trzeba się zastanowić, jak temu zaradzić. Jeżeli to są jakieś inne elementy, jeżeli można coś zmienić od strony technicznej w tenisie Igi inaczej. Można zmienić na pewno, tylko czy sama zawodniczka tego chce. Ona może będzie do końca kariery uważała, że może wygrywać mecze tym, co znakomicie potrafi i należy to tylko w nieskończoność szlifować i dopracowywać właśnie te szczególiki.

Iga Świątek zakończyła swój udział w tegorocznym French Open na etapie półfinału, przegrywając z Aryną Sabalenką. 6:7, 6:4, 0:6.

/awk

Szekspir pod gwiazdami

Wysłuchaj całej rozmowy już teraz!

Przeczytaj więcej

RPA sensacyjnie wychodzi z grupy; Meksyk, Brazylia i Maroko potwierdzają klasę
RPA sensacyjnie wychodzi z grupy; Meksyk, Brazylia i Maroko potwierdzają klasę
„Smutno oglądać mundial bez Polski”. Szczere słowa sekretarza generalnego PZPN
„Smutno oglądać mundial bez Polski”. Szczere słowa sekretarza generalnego PZPN
Mundial nabiera tempa. Ronaldo i Messi znów na pierwszym planie
Mundial nabiera tempa. Ronaldo i Messi znów na pierwszym planie