GP Polski będzie drugą rundą tegorocznego sezonu mistrzostw świata. Pierwszą – w niemieckim Landshut – wygrał Bartosz Zmarzlik. W klasyfikacji generalnej lideruje z 24 punktami na koncie. Wicelider – Brytyjczyk Daniel Bewley – traci 6 „oczek”.
https://wnet.fm/broadcast/porozmawiajmy-o-sporcie-siatkarze-bogdanki-luk-lublin-z-mistrzostwem-polski-wielkie-el-clasico-i-spadk-slaska-wroclaw/





