Ks. Błażej Węgrzyn jest Prefektem Domu Formacji Propedeutycznej warszawskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Podkowie Leśnej. W rozmowie z Grzegorzem Milko dzieli się refleksjami po odejściu papieża Franciszka i wspomina audiencje ogólne w Watykanie, w których uczestniczył jako seminarzysta.
Wysłuchaj całej rozmowy już teraz!
https://wnet.fm/2025/04/22/ks-edward-plen-sport-moze-byc-swietnym-narzedziem-ewangelizacji-papiez-franciszek-dobrze-to-rozumial/





