Musimy się nauczyć tego, że w niektórych sprawach trzeba działać wspólnie
mówi rozmówca Arkadiusza Jarzeckiego w „Kurierze w Samo Południe”. Czy uważa, że działalność jego i innych członków stowarzyszenia jest sukcesem:
Uważam, że gdyby nie te nasze takie ogólne obywatelskie nieposłuszeństwo w ten sposób może to nazwijmy, to Centralny Port Komunikacyjny byłby realizowany w wariancie duportu.
Gość Radia Wnet ubolewa nad nastawieniem wobec CPK, które przejawia choćby minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski. Jak mówi:




