Andrzej wie, że żadna nagroda nie jest przyznawana przypadkowo. Na pewno byłoby mu bardzo miło, gdyby mógł być na tej gali.
Aksana Poczobut wskazuje, że nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich jest dla jej męża spełnieniem zawodowym. Jak mówi, wsparcie społeczności dziennikarskiej dla rodziny Poczobutów ma ogromne znaczenie.
Gdyby mi ktoś 10 lat temu powiedział, że Andrzej pójdzie do więzienia po raz drugi, nie uwierzyłabym. Nie sądziłam, że reżim będzie trwał tak długo.



