.@Faworyt w #PoranekWNET: Nasza gospodarka jest w przyzwoitym stanie. Relatywnie w stosunku do innych państw #UE jesteśmy najlepsi. (…) Mamy najniższe bezrobocie w UE i największy przyrost firm, które powstały w ubiegłym roku.#RadioWNET
— RadioWnet (@RadioWNET) March 8, 2021
Wojciech Surmacz zauważa, że nasza gospodarka jest we względnie dobrej sytuacji. Jesteśmy obecnie jednym z największych dostawców na rynku niemiecki, a jednocześnie rynkiem zbytu dla niemieckich towarów. Niemcy liczą więc na nasz rozwój. Unijną gospodarkę ma obudzić unijny fundusz obwódowy, którego Polska jest jednym z największych beneficjentów.





