Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował w czwartek podczas konferencji prasowej, że od 1 lutego zostaną otwarte sklepy w galeriach handlowych.
Od 1 lutego otwieramy sklepy w galeriach handlowych z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego – powiedział Adam Niedzielski.
❗ Od 1 lutego sklepy w galeriach handlowych będą otwarte w reżimie sanitarnym 😷 pic.twitter.com/iavZsFJgb5
— Kancelaria Premiera (@PremierRP) January 28, 2021



