Książkę „Jak odkryłam Amerykę po swojemu” napisałaś podczas swojej podróży po Ameryce? Czy możesz opowiedzieć po krótce, jak będzie ona wyglądać, kto brał udział w procesie jej tworzenia
Książkę napisałam podczas swojej podróży po Ameryce. Kolejne rozdziały pisałam codziennie wieczorem, dlatego też książka ma charakter dziennika. Zanim wznowiono proces wydania, książka była odłożona na 3 lata.
Co zadecydowało, że ruszyłaś w podróż, miałaś bowiem inne plany, jakie to były perspektywy?
Miałam przez trzy miesiące pracować w Nowym Jorku i tam również znaleźć zakwaterowanie. Jednak napotkałam wiele problemów związanych z wynajęciem mieszkania, gdyż nikt nie chciał wynająć mieszkania na tak krótki okres. Po dwóch tygodniach, które spędziłam w Nowym Jorku doszłam do wniosku, że czas zmienić plany i spróbować czegoś nowego. Postanowiłam wtedy, że skieruje się na zachód Stanów Zjednoczonych, gdzie zacznę swoją podróż rowerem.




