Zapraszamy do wysłuchania felietonu ks. dr Andrzeja Pasia „Szczęśliwa dyscyplina”:
Można już oglądać naszą najnowszą wystawę Żyj Z Misją przygotowaną we współpracy ze Stowarzyszeniem MISEVI Polska. Wystawa ukazuje działalność stowarzyszenia.
Zapraszamy serdecznie na pyszną kawę, pogaduchy i wspólne oglądanie zdjęć na Stradomską 6 w Krakowie.




