19 listopada, w krakowskich Łagiewnikach odbywa się uroczyste zakończenie Nadzwyczajnego Jubileuszowego Roku Miłosierdzia. Ten sam akt zostanie również wypowiedziany w niedzielę 20 listopada, w każdej katolickiej parafii. W zależności od decyzji proboszcza dokona się to na wybranej mszy lub na wszystkich odprawianych tego dnia.
O celu aktu przyjęcia Jezusa Chrystuza za Króla i Pana, mówił w naszym radiu rzecznik Konferencji Episkopatu Polski, ks. Paweł Rytel-Adrianik.
Poniżej prezentujemy treść aktu:
Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana




